GLS lühiseminar: Juhtimise üleminekud 25. septembril

GLS juhtimiskonverents korraldab 25. septembril lühiseminari teemal “Juhtimise üleminekud”.

Seminar toimub Tallinnas, Koskla 18 kolmapäeval, 25. septembvil kell 11.00-14.30. Osalemistasu 12 eurot katab ka toitlustamise. Eriti oodatud on koguduste juhid.

Miks tulla?

Juhtimises on erinevaid üleminekuid. Nii nagu autoga või jalgrattaga sõites, on mingil hetkel mõistlik käiku vahetada, tuleb seda teha ka juhina. Sageli vaadatakse juhtimise üleminekuid vaid juhtimise edasiandmise võtmes. Kui aga organisatsioon areneb, siis tuleb muuta ka juhte ja juhtimist organisatsiooni sees. Erinevad ajad on nõuavad erinevaid juhtimisvõtteid, stiili ja oskusi. Sellest, kuidas niisuguseid üleminekuid teha, milliseid väljakutseid need esitavad, kuidas ületada nii juhi kui organisatsiooni kasvuraskusi ja kuidas juhtimist hästi edasi anda, tuleb rääkima Global Leadership Networki president ja tegevjuht ning pikaaegne LCBC (Lives Changed By Christ) koguduse vanempastor USAs David Ashcraft.

Registreerumine seminarile on avatud kuni 23. septembrini SIIN.

Vaata lisa: