Kirikukoorid alustavad uut hooaega ja kutsuvad endaga liituma uusi lauljaid

Koos sügise saabumisega on algamas uus hooaeg ka paljude kirikukooride jaoks üle Eesti. Nii mõnigi neist võtab hea meelega vastu ka uusi lauljaid. Nende hulgas …

Haapsalu Toomkoor

… koguneb teisipäeviti kell 18.30 Jaani saalis. Uus hooaeg algab 3. septembril kell 19.30. Tuleb tihe ja töökas aasta, sest koor on registreeritud järgmise aasta üldlaulupeole. Tuleb arvestada lisaproovidega. Muidugi on kavas ka esinemised oma kirikus. Toomkoori juhendavad Sirje Kaasik ja Lia Salumäe.

Haapsalu koguduse segakoor

Haapsalu koguduse segakoori proovid jätkuvad kolmapäeviti kell 18 Jaani saalis, esimene proov on 18. septembril. Koori juhendab Lia Salumäe.

Mõlemasse Haapsalu koguduse koori on oodatud ka uued lauljad.

Täiendav teave: salumae.lia@gmail.com (Lia Salumäe)

Jõgeva koguduse koor

… jätkab lauluharjutusi 6. oktoobril kell 13 uues kirikuhoones (Turu 2A). Lauluharjutused toimuvad edaspidigi pühapäeviti sealsamas. Oodatud on senised ja uued lauljad!

Lisainfo: koguduse õpetaja Georg Glaase, tel 5360 1305, e-post georg.glaase@eelk.ee.

Jõhvi Mihkli Koguduse koor ja Lüganuse Ristija Johannese Koguduse koor

… ootavad uusi lauljaid.

Täiendavat teavet saab küsida Ulvar Kullerkupult tel 502 6774 või e-posti teel aadressil  ulvar.kullerkupp@eelk.ee.

Pärnu Eliisabeti koguduse naiskoor

… alustab oma proovidega 6. oktoobril kell 12.30 Eliisabeti kirikus 3. korrusel leerisaalis.

Täiendavat infot saab telefonil 55676102 (Annely Triksberg)

Tallinna Jaani koguduse kammerkoor Aktiva

2025. aasta 2. veebruaril oma veerandsajandat lauluaastat tähistava kooriga liituja jõuab parasjagu osaleda plaadiesitluskontserdil ja selgeks õppida laulupeo repertuaari. Mais toimub koori iga-aastane kevadkontsert. Hooaja jooksul toimub ka muud huvitavat.

Koori proovid algavad 10. septembril ja toimuvad teisipäeviti 18-20, Lastekodu 6A (tasuta parkimine).

Huvilistel palutakse helistada dirigent Kaja Viirale telefonil 51 84 014. Oodatud on kõik koorilauluhuvilised, eriti mehed.

Tallinna Jaani koguduse naiskoor

… ootab oma ridadesse lauljaid kõikidesse häälerühmadesse.

Kooriproovid toimuvad teisipäeviti kella 17 – 19 Jaani kirikus.

Lisainfot saab küsida koorijuht Aivi Otsnikult telefonil 516 3346.

Tallinna Jaani koguduse noorte muusikaring

… alustab uut lauluhooaega ja kutsub koolinoori laulma.

Koos laulmas käiakse esmaspäeviti ja mõnikord vajadusel ka laupäeviti!

Tule julgelt kaasa laulma, võta ka sõber ühes! Ootame Sind laulma ja dirigendiga vestlema esmaspäevadel, 23.09 ja 30.09 kell 18.30 koguduse majja, Lastekodu 6A, 1. korruse saali.

Infot saab dirigent Sirli Karrolt telefonitsi 5656 7272 või e-posti teel sirli.karro@gmail.com.

Tallinna Kaarli koguduse naiskoor, kontsertkoor ja kammerkoor Canorus

… kutsuvad lauljaid liituma meie kollektiividega. Lisaks laulmistele koguduses valmistutakse ka üldlaulupeoks.

Kooride proovi ajad ja dirigentide kontaktid on leitavad koguduse veebilehel https://kaarlikogudus.ee/kogudus/muusika/.

Tallinna Kaarli koguduse noortekoor

… ootab oma ridadesse uusi lauljaid. Algaval hooajal osaletakse üldlaulupeol naiskooride liigis.

Proovid toimuvad 2 korda kuus pühapäeval kell 13.00 – 16.00 kogudusemaja saalis, Toompuiestee 4.

Kontakt: Maarian Toompere, e-post maarian.toompere@gmail.com, tel 5698 0605

Tallinna Püha Vaimu koguduse kammerkoor

Riho Ridbecki juhatusel ootab oma ridadesse uusi lauljaid. Lauldakse kirikus ja laulupeol, laulatusel ja matusel. Lauldakse oma kirikus ja küla peal. Lauldakse Eestimaal ja mujalgi. “Meil on tore pere, tule liitu ja saa meiega üheks,” kutsuvad koori liikmed.

Infot koori kohta saab Püha Vaimu koguduse kantseleist telefonil 646 4430 või kirjutades e-posti teel aadressil gunille92@gmail.com.

Tartu Pauluse koguduse kammerkoor

Proovid toimuvad alates 10. septembrist teisipäeviti kell 18.15.

Lisateave: Anna Humal (anna.humal@gmail.com)

Tartu Pauluse koguduse lastekoor

Proovid toimuvad alates 5. oktoobrist laupäeviti kell 10.

Lisateave: Tiina Luhamets (tiina.luhamets@gmail.com)

Meeldib 1