Laste- ja noortetöötegijad kogusid seemne koolituste tarbeks!

Mihklipäeval algab EELK’s toimuva üle-kirikulise korjandusega annetuste kogumise kampaania EELK Laste- ja Noorsootöö Ühenduse (LNÜ) heaks. Täpsemalt töötegijate koolituste jaoks. Lastetöö tegijatele Stardipäevade ja noortejuhtidele Tööpäevade korraldamiseks.

Ilma töötegijateta on raske tööd teha. Kuid ega neid töötegijaid ei ole kusagilt laost võtta, neid peab koolitama.

“Anna meile inimene, meie anname tagasi töötaja” on selle kampaania keskne sõnum. “Loodame annetustega koguda kokku 2500€, et saaksime korraldada 4 koolitust, võimalik et saame teha rohkem,” sõnab EELK konsistooriumi assessor Mattias Haamer.

Kampaania kestab kuni 31. oktoobrini 2024.

Ülevaade kampaania kulgemisest ja rekvisiidid annetuse tegemiseks on näha aadressil lny.eelk.ee/toeta/.

Meeldib 1