Mihklipäeva korjandusega koguti kokku 45% LNÜ heaks vajaminevast summast

Mihklipäeval, 29. septembril, algas ülekirikliku korjandusega toetuse kogumise kampaania LNÜ heaks, et see saaks korraldada järgmisel aastal neli koolitust laste- ja noortetöötegijate.

Neljanda oktoobri seisuga on annetustena LNÜ-le laekunud kokku 1146,11 eurot.

“Oleme tõesti tänulikud kõigile, kes on jõudnud juba annetada. Seatud eesmärgist 2500€ on meil veel puudu 1353,89€. Tähtajaks oleme seadnud 31.10.2024, seega on kogudustel, kes veel ei ole korjandust jõudnud läbi viia, võimalus kaasa panustada meie kiriku laste- ja noortetöötegijate koolitamisesse,” tõdeb EELK kirikuvalitsuse assessor Mattias Haamer kogudustele saadetud kirjas.

Annetuste kogumisega seonduv teave on leitav LNÜ kodulehelt https://lny.eelk.ee/toeta/

“Lisaks soovin paluda, et te jätkuvalt palvetaksite meie kiriku noorsootöö ja -töötajate eest ka pühapäevastel teenistustel kirikupalves,” rõhutab Haamer.

Vaata ka:

• EELK Laste- ja Noorsootöö Ühenduse koduleht lny.eelk.ee