Nutitelefoniga annetamine on imelihtne!

Kogudus tegutseb suures osas annetuste ja korjanduste toel ning iga annetus on suureks abiks.

AITÄH IGALE ANNETAJALE!

Kui käisid leeris, siis räägiti sulle koguduse erinevatest töövaldkondadest ja sinu võimalustest kaasa lüüa oma koguduse töö korralduses ja miks mitte ka juhtimises. Võibolla käisid leeris, et oma abielu laulatada, laps ristida või oma sõbra lapsele ristivanemaks saada ja selle läbi said oma ellu ühe või isegi mitu väga ilusat ja meeldejäävat sündmust.

Kogudus palvetab, teenib ja töötab edasi iga päev. Kui sinu elukorraldus ei võimalda kodukoguduse elus osaleda nii tihti, kui sooviksid, siis on sul ometi võimalus oma annetustega koguduse elu toetada. Annetamine on koguduseliikmele oluline võimalus ja tegelikult ka kohustus oma koguduse ees. Oma kogudust toetades aitad tal püsima jääda, nii et ka su lastel on, kuhu tulla ja kuhu kuuluda.

Nüüd on loodud annetamise võimalus nende jaoks, kes Google Play’st või App Store’st laevad oma nutiseadmesse “mTasku” rakenduse.

Sama rakendust kasutatakse Selveri ja Tallinna Kaubamaja, Alexela ja mitmete teiste kaupluste ning teenindusasutuste ekspresskassades. Koostöös Telia ja LHV Pangaga ka spetsiaalselt EELK koguduste jaoks kohandatud rakendus on igati usaldusväärne.

Kuidas “mTasku” kaudu annetada?

1. Lae “mTasku” rakendus alla ja registreeri end kasutajaks.
  2. Turvalisuse tagamiseks on vajalik enda tuvastamine Mobiil-ID, Smart-ID või pangalingiga.
  3. Sisesta enda valitud 4-kohaline salakood ja jäta see meelde.
  4. Lisa panga maksekaardid, mida soovid annetamiseks edaspidi kasutada, sest annetus läheb maha just pangakaardilt.
  5. Vali heategevuskaartide hulgast EELK koguduste kaart ja märgi see endale kasutatavaks.
  6. Vali kogudus, kellele soovid annetuse teha.
  7. Vali telefoniekraanil soovitav summa ja vajuta “Maksa” nupule.
  8. Makse kinnitamisel näed ekraanil annetuse tegemise kohta kviitungit, mis saadetakse ka e-kirjaga.

Hea teada:

• “mTasku” kasutamine on kogudusele ja annetajale tasuta.
  • Iga annetuse puhul on täpselt teada, kes on annetaja ja millisele kogudusele on annetus tehtud.
  • Iga annetaja tehtud annetused deklareeritakse ja nendelt on võimalik tuludeklaratsiooni esitades saada tulumaks tagasi.

EELK koguduste andmed ja QR-koodid annetamiseks leiad aadressilt: https://eelk.ee/et/kontakt/kogudused/

Täpsemat infot “mTasku” kohta on veel võimalik lugeda www.mtasku.ee või küsida diakon Annely Neamelt aadressil annely.neame@eelk.ee.