Ajakirja “Pluss” sügisnumber räägib andmisest

Jumal on andnud meile, et saaksime edasi jagada, kuid mida veel anda peale raha? Just sel teemal räägib ajakirja Pluss sügisnumber “Andmine”,  tutvustades erinevaid vaatenurki.

Seekordse ajakirja teemad: Kaisa Tamme väärtustab juhina kvaliteetaega. Life laager – kunstide kohtumise koht. Noortefestival Jäpe Saaremaal. Persoon: Naatan Hollman. Film: The Chosen. Kuressaare Siioni noored + Karl Mihkel Truu. Piiblitegelane: Iisak. 7 heldet andjat Piiblis. Mida teha, kui ma ei jaksa enam anda? Piibliõpetus Peeter Tammelt: Andmise õnnistus.

Ajakirja tellimuse saab vormistada kodulehel www.plussmeedia.ee/tellimus või saates oma andmed pluss@plussmeedia.ee.

Ajakirja saab osta:
EELK Misjonikeskus (Tehnika 115, Tallinn)
EELK Tartu Pauluse kirik ja raamatupood (Riia 27, Tartu)
Raamatupood Logos (Narva mnt 51, Tallinn)
-Oma kodukoha rahvaraamatukogust
-Oma kogudusest
Plussi toimetusest

Ajakirja üksiknumber maksab 3.50 ja aastatellimus 10 eurot.

Ajakirja on võimalik suuremas koguses osta ka kogudusele / noortegrupile, mille puhul kehtib erihind: 10 eksemplari aastatellimus = 48 eurot!

Varasemaid ajakirju saab lugeda: www.plussmeedia.ee/ajakiri