“Kirikuelu” saate märksõnad on advendiaeg, elu Sakus ja Norras ning keldi palved

Keldi palvelaulude kontserdil musitseerivad: Róisín Elsafty (Conamara stiilis laul), Ronan Browne (iiri vile, torupill) ja
Siobhán Armstrong (keskaegne iiri harf), palveid loeb Jaan Tammsalu (Foto: Eesti Kontsert)

28. novembri saates “Kirikuelu” räägitakse Norra päritolu Saku kirikuõpetaja Magne Mølsteriga advendiaja tähendusest ning advendi ja jõuluaja kommetest Norras; ühtlasi uurib saatejuht Meelis Süld, kuidas elab Saku kogudus, mis on nüüd juba ligi aasta aega saanud tegutseda uues kirikuhoones. Saate lõpuosas tutvustab praost Jaan Tammsalu lähemalt kontserdisarja “Keldi palvelaulud”, mis põimib kokku iiri rahvamuusika ja keldi palved.

Vikerraadio saade “Kirikuelu” vahendab kirikute, koguduste ja kristlike organisatsioonide tegevust ning uurib, mis on kiriku sõnum tänapäeva ühiskonnas. Saade aitab seletada kõike seda, mis näib kirikus kauge ja kättesaamatu.

“Kirikuelu” toimetajad on Meelis Süld ja Krista Taim.

Kuulake pühapäeviti kell 19.05 ja järelkuulake ka eelmisi saateid!