Talvine noorteajakiri “Pluss” on pühendatud pereteemadele

Plussi värske number “Põlvest põlve” räägib perest, suhetest ning kõigest, mida antakse edasi põlvest põlve. Kuidas saame ka ise väärtuslikku edasi anda?

Seekordse ajakirja teemad: Raahel ja Rutt Poolakese – õed suurest perekonnast. Sarah Nathalie – USA muusiku teekond. Piiblipäevade misjonikool noortele. Persoon: Mailiis Kuusler. Film: Vee peal. V.Ä.L.K noored Antslas + Einike Lemats. Piiblitegelane: Joosep. 7 peretüli Piiblis. Kas mina saan osa Jumala õnnistustest? Piibliõpetus Anre Matetskilt: Kuidas purustada oma suguvõsas põlvest põlve edasi kandunud needused?

Ajakirja tellimuse saab vormistada kodulehel www.plussmeedia.ee/tellimus või saates oma andmed pluss@plussmeedia.ee.

Ajakirja saab osta:
EELK Misjonikeskus (Tehnika 115, Tallinn)
EELK Tartu Pauluse kirik ja raamatupood (Riia 27, Tartu)
Raamatupood Logos (Narva mnt 51, Tallinn)
-Oma kodukoha rahvaraamatukogust
-Oma kogudusest
Plussi toimetusest

Ajakirja üksiknumber maksab 3.50 ja aastatellimus 10 eurot.

Ajakirja on võimalik suuremas koguses osta ka kogudusele / noortegrupile, mille puhul kehtib erihind: 10 eksemplari aastatellimus = 48 eurot!

Varasemaid ajakirju saab lugeda: www.plussmeedia.ee/ajakiri