Kirikunoorte talvepäevad tulekul!

4.-6. märtsini* 2022 on kõikide kristlike koguduste noored oodatud Põltsamaale, kus juba 25. korda toimuvad kirikunoorte talvepäevad. Osalemissoovist tasub sedapuhku teada anda aegsasti, sest piirangute tõttu saab kokku tulla vaid 50 noort alates 14. eluaastast.

Talvepäevad 2020 (Foto: Kirikunoorte Talvepäevade Facebooki leht)

Registreerimine talvepäevadele toimub kirja teel, aadressil: poltsamaa@eelk.ee. Osalustasu on 30€.

Jälgi värsket infot Facebookis Kirikunoorte Talvepäevade lehel!

Eesti Evangeelne Luteri Kiriku Põltsamaa Niguliste Kogudus on talviseid noortepäevi korraldanud alates aastast 1998. 2008. aastal korraldas EELK Põltsamaa kogudus  talvepäevi esmakordselt koostöös Eesti Nelipühi Kiriku Põltsamaa Jordani Kogudusega. Aastani 2011 on talvepäevad olnud suurim talvisel ajal Eestis toimuv kristlike noorte kohtumine. Aastast 2012 sai ettevõtmine aga rahvusvalise noorte oikumeenilise ja kultuuridevahelise kogemustevahetuse projekti formaadi.

Noorte talvepäevad toimuvad üks kord aastas Põltsamaal. Oikumeenilisele noorteüritusele on oodatud kõik Eesti kristlike koguduste noored. Korraldusmeeskonda kuuluvad EELK Põltsamaa koguduse töötegijad ja noored koos teiste luteri, baptisti ja nelipühi koguduste noortega.

Talvepäevasid saab toetada annetustega sihtotstarbeliselt kandes oma toetuse EELK Põltsamaa Niguliste Koguduse talvepäevade eriarvele 10220106066019 SEB panka. Projekti meeskond tänab kõik annetajaid!

*Talvepäevad lükkuvad esialgselt toimumisajalt (4.-6. veebruarini) edasi kuu aja võrra koroonapuhangu tõttu.

Vaata ka: