Tänases „Kirikuelu“ saates tuleb juttu hingepidet pakkuvast kirjasõnast ja muusikast

Suure-Jaani kiriku orel (Foto: EELK arhiiv)

Seekordses saates räägitakse EELK Tallinna Jaani koguduse õpetaja Jaan Tammsaluga, kuidas Facebooki postitused said kaante vahele ja ilmusid raamatuna “Argipäevast taeva poole”. Samuti tehakse saates juttu Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia oreliprofessor Andres Uiboga uuest plaadisarjast “Eesti orelid”. Hannes ja Iiri Hermaküla kristliku muusika rubriigis tutvustatakse kuulajatele Tori Kellyt.

Saatejuht on Meelis Süld.

Vikerraadio saade “Kirikuelu” vahendab kirikute, koguduste ja kristlike organisatsioonide tegevust ning uurib, mis on kiriku sõnum tänapäeva ühiskonnas. Saade aitab seletada kõike seda, mis näib kirikus kauge ja kättesaamatu.

“Kirikuelu” toimetajad on Meelis Süld ja Krista Taim.

Kuulake pühapäeviti kell 19.05 ja järelkuulake ka eelmisi saateid!