Mustvee koguduse vaimulikul Eenok Haameril täitub 60 teenimisaastat

Õpetaja Eenok Haamer (Foto: Kätlin Liimets/Eesti Kirik)

“Jumala imeline arm on see, et olen tohtinud 60 aastat olla EELK Mustvee koguduse õpetaja. Olen küll teeninud ka teisi kogudusi, kuid Mustvee on esimene ja seesama. Tegelik kuupäev, millest alates mind Mustveesse teenima saadeti, on 1.10.1963. Nüüd on kavatsus Jumalat tänada ja austada 24. septembril 2023,” ootab õpetaja Eenok Haamer kõiki kaasteelisi sel puhul oma kodukirikusse.

Tänujumalateenistus Mustvee kirikus toimub pühapäeval, 24. septembril kell 16. Jutluse peab piiskop Joel Luhamets.

Vaimulik lisab: “Kui kellelgi on selle päeva puhul soov lilli või midagi muud tuua, siis palun toetada sellele kulutatava summa ulatuses Tartu Pastoraati, sest ka see on välja kasvanud ettevõtmisest, mille Jumal on mulle andnud.” Pastoraadile saab annetuse teha MTÜ Tartu Teoloogia Akadeemia arveldusarvele nr EE032200221015533383 kas nimeliselt või anonüümselt (märkus tuleks selgituse lahtrisse lisada).

“Issand Jeesus õnnistagu teid kõiki oma rahuga!,” soovib auväärt õpetaja oma kirja lõpetuseks.

Meeldib 1