Lääne praostkond kutsub Pikavere palvemaja 193. aastapäeva puhul piiblipäevale

EELK Lääne praostkond kutsub osa saama 5. augustil 2023 Pärnumaal toimuvast piiblipäevast, mis toimub 193. aastapäeva tähistava Pikavere palvemaja sees ja selle ümbruses.
Ajakava:
11 – avapalvuse peab Lääne praost Kaido Saak
11.20 – ettekanded Jaan Bärensonilt teemal „Pühakiri – käsikirjast emakeelse piiblini“ ja dr prof õp Arne Hiobilt teemal „Piibli sõnum ja tänapäev“
13 – lõunasupp, kohv ja kook (annetused EELK Mihkli Miikaeli koguduse toetuseks)
14 – nukuetendus „Joona lugu“ nukuteatrilt Talleke
14.30 töötoad
            Piibel kunstist – töötoa juht Maarika Lekarkin, Lääne-Nigula Püha Nikolause kogudus
            Piibel lastele – tegevused lastealal õp Küllike Valk, Martna Püha Martini kogudus
            Piibel köögis – töötoa juhid õp Kristel Engman ja Maria Strauss, Haapsalu Püha Johannese kogudus
            Piibel laulus – töötoa juht Sirje Kaasik, Haapsalu Püha Johannese kogudus
            Piibel noortele – töötoa juht õp Kristo Hüdsi, Lääne-Nigula Püha Nikolause kogudus
            Piibel koguduses – töötoa juht õp Marek Roots, Tartu Pastoraat
17 – Laikrete perebändi kontsert
18 – oikumeeniline palvus
18.30 – kohvipaus
19 – piiblilugemise finaal.
Kohapeal on võimalik osta piibleid ja teoloogilist kirjandust. Tasuda saab ka kaardimaksega.
Sõidukite parkimine palvemaja tagusel heinamaal. Üritus toimub iga ilmaga.
Rohkem infot – 56915347 (praost Kaido Saak) ja 58093633 (abipraost Küllike Valk).