Sangaste koguduse õpetajaks sai Tanel Meiel

Sangaste koguduse õpetaja Tanel Meiel koos Rannu koguduse õpetaja Robert Bunderiga (Foto: peapiiskop Urmas Viilma Facebooki leht)

Laupäeval, 7. oktoobril seadis peapiiskop Urmas Viilma koos praost Mart Jaansoni ja õpetaja Ivo Pilliga Sangaste Püha Andrease koguduse õpetaja ametisse Tanel Meieli.

Sangaste kogudus valis õp Meieli oma õpetajaks pärast seda, kui senine õpetaja Ivo Pill palus ennast nimetatud ametist vabastada, et jätkata koguduses teenimist väiksema koormusega abiõpetaja ametis.

Peapiiskop ordineeris Tanel Meieli Tallinna Piikoplikus Toomkirikus õpetajaks teisel nelipühal, 29. mail käesoleva aasta kevadel. Diakoniks pühitseti ta 25.03.2018 ja teenis sealtpeale Sangaste koguduse diakonina, olles 2019-2022 ka vanglate peakaplan.

Loe lisa: