Vaimulik Tanel Meiel juhib sellest sügisest kaht Valgamaa kooli

Õpetaja Tanel Meiel (Foto: Toomas Nigola)

Otepää vallas paiknevate Keeni põhikooli ja Puka kooli direktorina tööd alustav vaimulik Tanel Meiel ütleb, et tal on unikaalne võimalus siduda kirikuõpetaja ja koolmeistri amet, kirjutab Lõuna Postimees.

„Juuli lõpus kuulutati välja konkurss Keeni ja Puka koolijuhi ametikohale. Esitasin oma kandidatuuri, kuna tundsin, et see amet on mulle sobilik ja väga inspireeriv,“ sõnas ta Lõuna Postimehele.

Kirikuõpetaja on enda sõnul alati südamega panustanud maakoha väärtuste ja pärandi hoidmisse ning tunneb, et saab oma kogemuste ja teadmistega kaasa aidata kohaliku hariduselu korraldamisele. „Mind ajendas kandideerima väljakutse otsida endas jõudu ja ressurssi, et panustada kahe kooli juhtimisse. Tahan leida parimaid võimalusi hariduselu arenguks vallas,“ ütles ta.

Uues ametis alustab Meiel 11. septembrist. Lisaks kahe kooli direktori ametikohale jätkab ta EELK Sangaste Püha Andrease koguduse õpetajana ning Laatre koguduse hooldajaõpetajana.

Loe lisa:

Maarius Suviste “Vaimulik asub juhtima kaht Valgamaa kooli”, Lõuna Postimees 31.08.2023