Misjonipühal tunnustati Saku koguduse tublisid kaastöölisi

Eilne misjonipüha oli pidulik pühapäev Saku kirikus, kus neli EELK Saku Toomase koguduse töötegijat said piiskop Ove Sanderilt kätte EELK tänukirja.

Foto: Liina Sander

Palju õnne ja õnnistusi tänukirja saamise puhul, Saku koguduse kaastöölised Taivi Õigus ja Sigrid Tiru, koguduse lastetöö tegija ning lastekiriku korraldaja Merilin Võhma ja koguduse abiõpetaja Ariel Süvari.

Piiskop Ove Sanderi sõnul on Saku kogudus noor, rõõmus ja kasvav. Jumalateenistusest võtab osa rõõmustavalt palju inimesi ja kõrgetasemeline on ka nende muusikaline külg. Koguduses toimub jumalateenistustele ning talitustele lisaks ka beebide lauluring ja palju muid tegevusi “Tähelepanu väärib koguduse misjonimeelsus, erinevad kogukond suunatud projektid. Kogudus on lubanud vastu võta ka 100 noort, kes tulevad aastavahetusel osa saama Taizé vennaskonna ja Eesti Kirikute Nõukogu korraldatavast Euroopa Noorte kokkutulekust Tallinnas,” tõdes piiskop Sander.

Vaata ka: