Peapiiskop õnnistas Kaarli Kooli uued gümnaasiumiruumid

Peapiiskop Urmas Viilma õnnistas kolmapäeval, 11. septembril Tallinnas aadressil Toompuiestee 4 asuvad Kaarli Kooli gümnaasiumiosa uued ruumid.

Kõigeväeline Jumal, Sina oled meid loonud inimesteks
ja kinkinud igaühele tema anded ja oskused.
Õnnista seda koolimaja ja tööd, mida siin tehakse.
Hoia siin au sees visadust, vastastikust austust ja teadmisjanu.
Kingi õpetajatele ja õpilastele koos tegutsemise rõõmu ja aita neil arendada oma võimeid.
Seda palume Kristuse, meie Issanda läbi.

– EELK Kirikukäsiraamat

Uutes ja ilusates ruumides on igale gümnaasiumi klassile ette nähtud oma klassiruum, lisaks asuvad seal ka avar puhkeruum, köök ning õpetajate tuba.

Uued ruumid rajati lasteaia seniste ruumide ja koguduse vaimulike ja töötegijate kabinettide asemele. Vaimulikud ja töötajad kolisid sama hoone 5. korrusele ja lasteaed sai uued ruumid rendipinnal teises hoones.

Ilusaid hetki väärikast sündmusest vahendab Tallinna Toompea-Kaarli koguduse nõukogu liige fotograaf Erik Peinar:

Vaata ka: