Tartu Pastoraadis algavad meestehommikud

Pöördudes ja vaikseks jäädes te pääseksite, rahus ja lootuses oleks teie jõud. (Js 30:15)

Alates 12. märtsist toimub Tartu Pastoraadis (Riia tn 22a-2) iga kuu teisel teisipäeval kell 7 meestehommik.

Jumal otsib meid. Aga kas meie laseme end leida? Kas oskame näha Jumalat oma elu sündmustes või kuulda teiste inimeste sõnades? Kas tunneme ta ära kirikus ja mõistame teda Piiblit lugedes?

Mehed! Tuleme kokku, et julgustada üksteist, lugeda Piiblit ja palvetada. Palume, et Jeesus Kristus avaks meie silmad ja südame mõistma end üha sügavamalt. Palvetame oma lähedaste, Eesti rahva ja kõigi inimeste eest.

Pastoraadi meestehommikud toimuvad alates 12. märtsist iga kuu teisel teisipäeval. Saame kokku kell 7.00. Pärast kerget hommikusööki loeme vaimuliku eestvedamisel Piiblit, arutleme, palvetame, teeme eestpalveid, laulame. Meestehommik lõpeb kell 8.30.

Oodatud on kõik mehed, ka need, kes kogudusse ei kuulu. Osalemisest ette teatamine pole kohustuslik, aga oleks abiks. Siis teame, kui palju putru keeta. Oma osalemisest saad teada anda siin.

Eestpalvesoove on võimalik esitada kohapeal või saata elektronpostiga aadressile meestehommik@tartupastoraat.ee.

Loe lisa:

Meeldib 1