Täna algav Nissi kirikumuusika festival pakub elamusi mitmele maitsele

Eelmisel aastal 800. aastapäeva tähistanud Nissi Maarja kogudus korraldab ka tänavu Nissi Kirikumuusika festivali põnevate suvekontsertidega.
Festivalikavas on muusikat erinevate eelistusega kuulajatele, selles leidub nii sügavat vaimulikku vokaal- kui ka imekaunist klassikalist instrumentaalmuusikat. Lisaks on ka tänavu kaasatud kogukonnas elavaid kutselisi muusikuid ja kollektiive.
Suurima kontserdi oma orkestri ja külalistega annab väärikas orkestrijuhi Tõnu Sal-Saller, erilisel kohal on sel aastal organist Ulla Kriguli orelikontsert, millega tähistatakse eesti esimese naiskirikuõpetaja Laine Villenthali 100. sünniaastapäeva.
Festivali raamideks on koguduse pidulikud jumalateenistused koos külalisõpetajate ja muusikutega.