Erilisest olukorrast väljuvad koolid tugevamana

Tallinna Toomkooli direktor Egle Viilma kodukontoris.

Tänase saate “Taevas tuleb appi!” vestlusteema on kristlike koolide kogemused distantsõppega ja veebisaates kohtuvad kristlike koolide juhid.

Tallinna Toompea Kaarli koguduse juures tegutsevat Kaarli Kooli esindab direktor Signe Aus, Tallinna Toomkooli kogemustest räägib direktor Egle Viilma, Tartu Luterlikku Peetri Kooli esindab õppealajuhataja, kooli kaplan ja Tartu Ülikooli-Jaani koguduse õpetaja Triin Käpp ning eelmainitud kooli sõsarkooli, Põlva Jakobi Kooli poolt on vestlusringis kooli meedia- ja suhtlusõpetuse õpetaja ning ühtlasi Põlva Püha Neitsi Maarja koguduse õpetaja Toomas Nigola. Vestlust suunab Regina Hansen.

Saadet saab Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Facebooki lehel ja Youtube´is kuulata-vaadata täna kell 13.00.

Distantsõppe kogemustest on juttu ka eilses, 29. aprilli ajalehes Eesti Kirik, kus Liina Raudvassari küsimustele vastab Tallinna Toomkooli direktor Egle Viilma. Loe artiklit ajalehe Eesti Kirik kodulehelt.

Meenutuseks meie luterlikest koolidest tavaolukorras tasub sirvida möödunud aasta lõpul välja antud raamatut “Väikesed imed”.