Kirikute ÖÖ lükkub edasi 2021. aastasse

kirikuteöö.ee

Ajal, mil ootamatu viirus on tavapärase elurütmi segi paisanud terves maailmas otsustasid korraldajad seekordne KIRIKUTE ÖÖ aasta võrra edasi lükata.

Kirikute ÖÖ on Eestis  populaarne oikumeeniline ettevõtmine, mis avab võimaluse tutvuda kristlusega vabas ja vahetus vormis. Erinevad kirikud pakuvad erinevaid võimalusi, kuidas samm-sammult läheneda kristlusele, kirikule, usule. Igaüks saab ise otustada, millisel määral ta soovib läheneda; kedagi ei kohustata valmis olema millekski siduvaks.

Ettevõtmise korraldajad kirjutavad kodulehel kirikuteöö.ee: “Kogudustel ja kirikus on võimalus oma erinevaid üritusi korraldada igal päeval ja ööl, kuid Kirikute Öö märgi all ja kujundusega peetav sündmus jääb tänavu vahele. Kohtumiseni 2021!”