Saku kogudus alustas advendiaega väliteenistustega

Keeruline aeg paneb otsima loovaid lahendusi. Uue kiriku avamise ootel Saku Toomase kogudus saab praegu kasutada üksnes oma väikest kogudusemaja, kus tuleks koos istuda tihedalt ja ilma ventilatsioonita. Seda praegusel nakkuse leviku ajal loomulikult lubada ei saa. Nii peetaksegi enne jõule pooletunniseid jumalateenistusi värskes õhus.

Välijumalateenistus Sakus (Foto: Saku Toomase koguduse Facebooki leht)

Saku koguduse Facebooki leht annab teada, et esimesel advendil laulis kogudusemaja hoovis gospelansambel ja kohal oli 30 inimest. Teisel advendil oli rahvast pisut vähem, kuid siiski leidus vapraid, kes eksootilisele kogemusele kohale ilmusid.

Karastavad väliteenistused aitavad loodetavasti kõigil koguduse liikmetel tervena püsida, sest Saku uue kiriku avamine on juba 21. detsembril.