Triin Käpp kaitseb doktoritööd väärtuskasvatusest kristlikes koolides

Õp Triin Käpp 2018. aastal
Tartu Ülikooli-Jaani koguduse õpetaja Triin Käpp (Foto: Janek Mäggi)

18. oktoobril kaitseb Tartu Ülikooli-Jaani koguduse õpetaja ja Tartu Luterliku Peetri Kooli õppealajuhataja Triin Käpp Tartu Ülikoolis doktoritööd „Kristlik väärtuskasvatus kristlikes koolides ning kristlike koolide roll Eesti ühiskonnas 21. sajandi algul“.

Doktoritöö „Kristlik väärtuskasvatus kristlikes koolides ning kristlike koolide roll Eesti ühiskonnas 21. sajandi algul“ („Christian Values Education in Christian Schools and the Role of the Christian Schools in Estonian Society in 21. Century“) kaitsmine on kell 16.15 Tartu Ülikooli Senati saalis (Ülikooli 18–204) „Kristlik väärtuskasvatus kristlikes koolides ning kristlike koolide roll Eesti ühiskonnas 21. sajandi algul“ („Christian Values Education in Christian Schools and the Role of the Christian Schools in Estonian Society in 21. Century“). Töö eesmärgiks oli mõtestada Eestis kristlikes koolides rakendatavat kristlikku väärtuskasvatust ning vaadelda kristlike koolide rolli 21. sajandi alguse Eesti ühiskonnas. Seda nii Eesti ühiskonna väärtusraamistikus kui ka võrdluses teiste riikide kristliku haridusega.

Juhendaja: kaasprofessor Olga Schihalejev, Tartu Ülikool

Oponent: professor Bård Eirik Hallesby Norheim, NLA University College (Norra).

Lisaks: