Peapiiskop Urmas Viilma konsistooriumi uksel (Foto: Liina Raudvassar, Eesti Kirik)

Lõppevast aastast kokkuvõtteid tehes tunnistab peapiiskop Urmas Viilma (48), et COVID-19 mõju on nii nagu ühiskonnaski laiemalt tunnetatav igal sammul ka kirikuelus. Tajudes, et EELK on pildil ja pakub avalikkusele huvi, on kirikupea mureks, kuidas kujundada kiriku mainet suunas, et senisest rohkem elanikke määratleksid ennast luterlastena. Peapiiskop Urmas Viilmaga tegi aastalõpuintervjuu Eesti Kiriku peatoimetaja Liina Raudvassar.

Loe lisa:

Urmas Viilma: EELK ei ole ainult peapiiskop ja kiriku mainet kujundab iga kogudus, Eesti Kirik 29.12.2021