Videosari “Vestlusi Piiblist” jätkub küsimustega Vanast Testamendist

Tallinna Kaarli koguduse Youtube´i kanalil on videote sari, mis aitab kõigil huvilistel pühakirjaga lähemat tutvust teha. Stuudios on vestlemas Tallinna Kaarli koguduse õpetaja Jaak Aus ja Tallinna Mustamäe koguduse õpetaja, piibliteaduste professor Jaan Lahe.

Seekordses saates “Vestlusi Piiblist” saavad vastuse mitmed põletavad küsimused, nagu: kas Aadam ja Eeva on sümbolid või ajaloolised isikud? Miks oli Saatan pugenud just mao nahka? Kas Noa laeva tuleb otsida Ararati mägedest? Mis on vikerkaare tähendus sümbolina? Mis sundis Iisraeli rahvast rändama kõrbes 40 aastat?

Küsimustele ootame vaatajatelt lisa aadressile press@eelk.ee. Ükski küsimus Piibli kohta ei ole liiga rumal – paneme vaimulikud proovile!