Haapsalu suur laulupäev Ridalas

23. juulil 2022 peab EELK Lääne praostkond laulupäeva, Läänemaa eakad oma suvepäeva ja Ridala rahvas kihelkonnapäeva Ridala kirikus ja haljasalal.

Päev algab kell 11 laada avamisega. Laadale on lubanud kauplema tulla Ridala kihelkonna käsitöömeistrid. Oma raamatuid müüvad kohaliku päritolu autorid Heli Reichardt, Mati Kukk ja Küllike Valk. Lääne praostkonna kogudused on laadal küpsetiste, käsitöö ja oma kogudusi tutvustavate materjalidega. Appi tulevad ka Läänemaal ajutiselt elavad Ukraina sõjapõgenikud ukraina köögi maiustega.

Läänemaa pensionärid saavad pidada ühist koosolemist suures peotelgis, kuulata Hanila kapelli esinemist.

Kõigile laulupäevast osavõtjatele pakutakse katlasuppi, mille on valmistanud Kaitseliidu Lääne maleva Naiskodukaitsjad.

Kell 14 algab Ridala kirikus EELK Lääne praostkonna koguduste ühendkoori kontsert. Külalisena esineb kontserdil Endrik Üksvärav ja Hiiumaa laulukoor. Kontsert-palvusel kõneleb piiskop Tiit Salumäe. Kaasa teenivad Lääne praost Kaido Saak ja abipraost Küllike Valk.

Pärast kontserti on suures peotelgis ühislaulmine ja simman.

Kõik on oodatud. Tulijail palutakse jälgida ajutist parkimiskorraldust.