“Loodud sõna õhtu” külaline on õpetaja Patrik Göransson

Õpetaja Patrik Göransson (Foto: Tallinna Jaani koguduse Facebooki leht)

Esmaspäeval, 5. detsembril kell 18 algab Tallinna Jaani kirikus „Loodud sõna õhtu“, kus õhtujuht Janek Mäggi küsitleb Tallinna Rootsi-Mihkli koguduse õpetajat Patrik Göranssoni. Orelit mängib Tiia Tenno.

Tallinna Jaani koguduse õpetaja Jaan Tammsalu kutsub vestlusõhtust osa saama:

„Patrik Göransson on väga huvitav mees. Tavaliselt lähevad eestlased Soome, Rootsi ja kuhu veel parema elu peale, aga see mees on tulnud Rootsist Eestisse – juba ligikaudu 30 aastat tagasi ja veerand sajandit siin vaimulikuna tööd teinud. Eesti on talle meeldima hakanud ja Rootsi tagasi pole ta enam tahtnud minna.

Väga huvitavalt rääkiv inimene. Olen teda kuulnud erinevates raadiosaadetes rääkimas ja kui küsija on hea – ja meie küsija on hea –, siis selle mehe saab nii rääkima, et on rõõmu, on naeru ja on ka tõsiseid hetki.

Tasub tulla kuulama! Huvitav ja põnev mees, kes oskab ka eestikeelse sõnaga väga hästi hakkama saada.“

Vaata lisa:

Tallinna Jaani kirikus algab uus “Loodud sõna õhtute” hooaeg, e-Kirik 13.01.2020