Õnne ja õnnistust, piiskop Joel Luhamets!

“Ma tahaksin panna käe iga inimese õlale ja öelda: ärge iial kahelge, et Jumal on olemas. Kui te Jumalasse usute, ei pööra te enam tähelepanu ebaolulistele asjadele ning saavutate eluks vajaliku rahulolu,” on öelnud piiskop Joel Luhamets, kes täna, 19. märtsil oma 70. sünnipäeva tähistas.

Piiskop Luhametsa ümmargust sünnipäeva märkis ajaleht Eesti Kirik usutlustega nii videos kui trükisõnas. Neis meenutustes vaatab ta tagasi oma tööle Tartu Pauluse, Kuressaare ning Põltsamaa kogudustes ja räägib usklikus peres kasvamisest ja omaenda kujunemisest ustavaks Jumalariigi töö tegijaks. „Mina pole Jumala olemasolus kunagi kahelnud,” võib paljudele teejuhiks olnud Joel Luhamets kindlalt öelda.

Palju õnne ja õnnistust soovib paljusid südameid puudutanud vaimulikule ka e-Kiriku toimetus!

Loe ja vaata lisa:

Piiskop Joel Luhamets: Jumala olemasolus ei ole ma kunagi kahelnud, Eesti Kirik 16.03.2022

Piiskop musitseerib: “Jeesus Kristus on seesama eile ja täna ja igavesti!” (Hb 13,8), Kristjan Luhametsa Facebooki leht