Seekordne “Kirikuelu” saade on pühendatud Jõelähtme kirikuaiale ja orelile

Jõelähtme kirik kõrgustest vaadatuna (Foto: Wikimapia)

21. augustil on Vikerraadio eetris saade, milles tuleb juttu Eesti ühest vanemast, Jõelähtme Püha Neitsi Maarja kirikust. Koguduse vaimulik, juba kolmkümmend aastat koguduse preestrina teeniv Margus Kirja on kirglik aednik-kollektsionäär, kes on kirikaeda istutanud ja kogunud hulga erilisi taimi ja puid. Raadiosaade on salvestatud vestlusel aias. Ühtlasi kutsuvad saate tegijad oma kuulajaid toetama Jõelähtme kiriku oreli taastamist. Saksamaalt on orelimeister leitud, tasutud on ka esimene sissemakse, aga veel oleks abi vaja. Täpsemad suunised annetuse tarvis on leitavad kirikumoisa.eu lehelt. Saate toimetaja on Krista Taim.

Vikerraadio saade “Kirikuelu” vahendab kirikute, koguduste ja kristlike organisatsioonide tegevust ning uurib, mis on kiriku sõnum tänapäeva ühiskonnas. Saade aitab seletada kõike seda, mis näib kirikus kauge ja kättesaamatu.

“Kirikuelu” toimetajad on Meelis Süld ja Krista Taim.

Kuulake pühapäeviti kell 19.05 ja järelkuulake ka eelmisi saateid!

Meeldib 1