Seekordne “Kirikuelu” saade räägib Kõrgemast Usuteaduslikust Seminarist

Õppeasutuse koduleht (Foto: ekraanipilt)

Kõrgem Usuteaduslik Seminar, mis on Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidule kuuluv riiklikult akrediteeritud rakenduskõrgkool, sai märtsi alguses 100-aastaseks. Selle olulise tähtpäeva puhul toimub sündmusi kogu aasta vältel. Saates tehakse väike tagasivaade kooli saja-aastasele ajaloole ja räägitakse ka praegusest õppest. Saates on külas Kõrgema Usuteadusliku Seminari rektor Einike Pilli ja lektor Toivo Pilli. Hannes Hermaküla aga tutvustab kristliku popmuusikat. Saatejuht on Krista Taim.

Vikerraadio saade “Kirikuelu” vahendab kirikute, koguduste ja kristlike organisatsioonide tegevust ning uurib, mis on kiriku sõnum tänapäeva ühiskonnas. Saade aitab seletada kõike seda, mis näib kirikus kauge ja kättesaamatu.

“Kirikuelu” toimetajad on Meelis Süld ja Krista Taim.

Kuulake pühapäeviti kell 19.05 ja järelkuulake ka eelmisi saateid!