Seekordne “Kirikuelu” saade vahendab uudiseid oikumeeniliste partnerite tegemistest

Eduard Profittlich (1890–1942) (Foto: Rooma-Katoliku kirik Eestis)

22. veebruaril möödub 80 aastat piiskop Eduard Profittlichi SJ surmast Kirovi vanglas. Katoliku kirik Eestis koostöös katoliku kirikuga Venemaal korraldab konverentsi, mis on pühendatud Eduard Profittlichile. Tulekul on ka näitus. Sündmustest räägib lähemalt Marge-Marie Paas.

Seitsmenda Päeva Adventistide Kogudus Eestis laieneb. Saates räägitakse nende tegemistest ja kohast kristlikus maailmas. Saates külas Ivo Käsk, pastor ja Balti Uniooni esimees.

Hannes Hermaküla aga tutvustab Sunday Service Choir`i.

Saatejuht on Krista Taim.

Vikerraadio saade “Kirikuelu” vahendab kirikute, koguduste ja kristlike organisatsioonide tegevust ning uurib, mis on kiriku sõnum tänapäeva ühiskonnas. Saade aitab seletada kõike seda, mis näib kirikus kauge ja kättesaamatu.

“Kirikuelu” toimetajad on Meelis Süld ja Krista Taim.

Kuulake pühapäeviti kell 19.05 ja järelkuulake ka eelmisi saateid!