Sel pühapäeval on lõikustänupüha jumalateenistus Brüsselis

Tallinna Jaani koguduse õpetaja Jaan Tammsalu peab sel pühapäeval kell 16 lõikustänupüha jumalateenistuse Brüsselis Rootsi kirikus (avenue des Gaulois 35, 1040 Brüssel). Soovijatel on võimalik jääda ka leeritundi.

Tallinna Jaani koguduse Facebooki lehel kirjutab Jaan Tammsalu:

„Brüsselis on jumalateenistused neli korda aastas, seekord siis lõikustänupühal. Nii nagu ikka, saame kokku ühes ja kindlas kohas, Rootsi kirikus Juubelipargi läheduses. Sinna saab kohale tulla rõõmsalt peaaegu kõigi transpordivahenditega – lausa ukse ette. Nii et kohalejõudmisega pole muret.

Jumalateenistus algab kell 16. Enne seda, kell 14.15 alustame väikese grupiga leeritundidega, praegu ma tean seal kahest leerilapsest, aga muidugi saavad kõik soovijad veel liituda.

Nii et laupäeval sõidan Büsselisse, esmaspäeval tagasi ja pühapäeval on kirikupäev.“