Selle nädala hommikumõtiskluste kaasteeline on Triin Käpp

Õpetaja Triin Käpp (Foto: Toomas Nigola)

Tartu Ülikooli-Jaani koguduse õpetaja Triin Käpp mõtiskleb selle nädala Vikerraadio hommikuminutitel Koguja poolt kirjutatud tuttavate ridade üle.

„Aeg sündida ja aeg surra… Meile meeldib seda lauset lugeda ja kuulda matustel, kuna see raamistab inimese elu ja annab lohutust. Et ju oli nüüd tema aeg. Küll aga oleks hea lugeda seda lauset ka sünni või vähemalt ristimise juures. Sest ka sündimiseks on oma aeg. Seda nii inimeste kui ka elusündmuste, eluetappide või südamelähedaste tegutsemist juures,“ juhatas vaimulik 23. mail sisse selle nädala teema.

Vaimulikud hommikumõtisklused on üks osa hommikusest raadioprogrammist (Vikerraadios argipäeviti kell 6.35, nädalavahetusel kell 7.35, Klassikaraadios argipäeviti kell 7.15), mis valmivad alates 1989. aastast koostöös Eesti Kirikute Nõukoguga ja saated on eetris nädalaste tsüklitena, et järgemööda saaksid sõna kõikide liikmeskirikute ning koguduste esindajad.

Mõtisklusi saab järelkuulata aadressil: http://vikerraadio.err.ee/l/vikerhommik/rubriigid/hommikumotisklusF