Meelis-Lauri Erikson esitab Tartu Pauluse kirikus arvutimuusikat

Õpetaja Meelis-Lauri Erikson (Foto: Avo Seidelberg/Pauluse Kiri)

Reedel, 17. veebruaril kell 19 annab Kadrina koguduse õpetaja Meelis- Lauri Erikson Pauluse kirikus arvutimuusika kontsert-palvuse. Sissepääs on vaba annetusega.

Aastatel 2015 – 2020 tegi õpetaja Meelis-Lauri Erikson Pereraadios saatesarja “Vaikuse vägi”. Poole- tunnine saade oli mõeldud Jumala Sõna peal puhkamiseks. “Sõna on hea õpetuseks ja kasvatuseks, kuid see võiks olla hea ka puhkamiseks, lõõgastuseks, meditatsiooniks,” leiab õpetaja Erikson. Saade sai positiivset tagasisidet ja kuulajad nimetasid saatejuhti otsekui vaikuse apostliks. Lummavat muusikat sai edaspidi kuulata CD-plaadilt “Vaikuse vägi”. Teine plaat “Missa simplex” sündis pikkadel õhtutel kui koroonakriisi tõttu olid kogunemised keelatud.

Allikas: Pauluse Kiri (veebruar 2023)

Loe lisa:

Tartu Pauluse koguduse kuukiri Pauluse Kiri, veebruar 2023