Minikonverents “Väikerühmad koguduses” Tartus 22.04.

“Väikerühmad koguduses” minikonverents toimub tänavu juba kuuendat korda, seekord Tartus, kus konverentsil osalejaid võõrustab Maarja kogudus.

Konverentsi korraldajad EELK Misjonikeskusest ootavad 22. aprillil kell 12-16 Tartusse kõiki väikerühmahuvilisi nii Lõuna-Eestist kui ka mujalt, et üksteisega jagada oma kogemusi, õppida teistelt ja saada julgustust ja indu.

Õpetaja Marek Roots on lubanud jagada kogemusi Tartu Pauluse koguduse piibliringidest. Plaanis on süveneda väikerühmatöö piibellikele põhjustele ja jagada nippe väikerühmade alustamiseks koguduses.

Konverentsil osalema on oodatud koguduste töötegijad, vabatahtlikud, väikerühmade osalejad ja need kes soovisid sellisest osadusest osa saada. Konverents on tasuta, kohvilaud annetusega.

Palume oma osalemisest teada anda 16. aprilliks aadressil https://bit.ly/vaikeruhmad2023, e-postiga mk@eelk.ee või telefonil 5621 4355.

Meeldib 1