Naissaar on juulikuus taas orelimuusika kütkeis

Nargenfestivali raames rõõmustavad Naissaare Püha Maarja kabelis taas kuulajaid organistid, kes juulikuu pühapäevadel toovad hubasesse pühakotta suurte katedraalide kõla ja õdusaid kammermuusika hetki.

Sel korral on organistidele antud vabad käed. Oodata on muusikat nii meilt kui mujalt: klassikat, rahvamuusikat, töötlusi ja ka improvisatsioone. Nagu ikka, on muusikute käsutuses virtuaalorel Mixtuur oma mitmekülgse sämplivalikuga, ehe ja armas harmoonium ning võibolla on mõnd üllatustki oodata!

Aga ega muidu teada ei saa, kui ise kohale ei tule, seega on kõik oodatud juulikuus Naissaarele „Orelimaagiast“ osa saama!

Kontserdid on tasuta. Võimalus on teha annetus Naissaare Püha Maarja kabeli restaureerimiseks.

Saates sms-i märksõnaga „MARIA“ numbrile 13018, annetad 5 eurot või tee ülekanne:

EELK Tallinna Rootsi-Mihkli kogudus

EE241010220037677014

AS SEB Pank EEUHEE2X

Kuidas tulla? Omal käel! Igal pühapäeval tuleb Naissaarele laev (https://nicesaar.eu), mis väljub kell 10 Eesti Meremuuseumi Lennusadamast, Vesilennuki 6, A2 kai. Naissaarelt tagasi tuleb laev kell 17! Jõuab rannas rullida, Naissaart avastada ja kontserdil käia!