Lastetöö tegijate stardipäev toimub 13. aprillil

EELK LNÜ kutsub lastetöö tegijaid stardipäevale 13. aprill Tallinna Püha Vaimu kogudusemajas.

Võib muidugi küsida, et mis starti praegu vaja on: pühapäevakoolide hooaeg on ju varsti lõppemas. Seekord mõtleme aga saabuvale suvele.

Suvel on tulemas mitmeid laagreid, ja elu näitab, et laagris veedetud aja jooksul võib laste elust esile kerkida teemasid, mis vajavad pikemat hingehoidliku vestlust. Selleks tuleb meid varustama Tallinna lastehaigla hingehoidja Mari Vahermägi.

Pärastlõunal teeme läbi ühe võimaliku laagritegevusena kirikuaasta mängu. Ja nagu ikka, jagame kogemusi lastetööst ning palvetame ja uurime Piiblit koos. Tere tulemast!

Osavõtutasu on 5€, registreerimine ja lisainfo titta.hamalainen@eelk.ee või telefonil 534 24 277.

Päevakava:

11.00 Algus ja tutvumine
11.30 Piiblikümblus
12.30 Lõuna (Ühine)
13.00 Seminar “Laste hingehoiust” – Mari Vahermägi. Aeg ka küsimuste jaoks (kuigi neid võib juba eelnevalt Tittale saata meiliteel)
14.30 Kohvipaus
15.00 Kirikuaasta mäng ja ideede jagamine