Veebruari alguses toimuvad Põltsamaal taas kirikunoorte Talvepäevad

Eesti kirikunoortel on juba tavaks saanud koguneda esimesel veebruari nädalavahetusel Põltsamaale Talvepäevadele, et veeta koos lõbus ning toetav nädalavahetus. Sellel aastal toimuvad Kirikunoorte Talvepäevad 2.-4. veebruaril ja teemaks on “Kuhu sa kuulud?”

Kuhu sa kuulud? Inimene vajab kõige paremaks toimetulekuks õiget keskkonda, kust tulevad toetus ja juhatus, mis kestavad eluaeg ja kust tuleb lootus, mis kestab igavesti. Kas sul on see koht?

Kirikunoorte Talvepäevad on kristlik noortelaager, mida korraldab EELK Põltsamaa kogudus juba 27. korda. Viimased 16 laagrit on tehtud üheskoos EKNK Jordani kogudusega. Sel aastal on korraldajatena abiks ka Laste- ja Noortetöö Ühendus.

Osalustasu on 30€. Maksta saab pangaülekandega arvelduskontole EE601010022047774008. Selgituseks märkida “TP osaleja nimi“. Võimalik on tasuda ka arve alusel. Selleks tuleb vastata küsimustikus ettenähtud küsimusele. Registreerimine jõustub, kui makstud on osalustasu.

Vaata lisa ja registreeru:

Meeldib 1