Lasnamäe Püha Markuse koguduse õpetajaks valiti Urmas Nagel

Urmas Nageli õnnitlemine Lasnamäe Püha Markuse koguduse õpetajaks valimise puhul 08.10.2024

EELK Lasnamäe Püha Markuse koguduse nõukogu valis oma 8. oktoobril 2024 toimunud koosolekul koguduse õpetajaks Tallinna Jaani koguduse abiõpetaja Urmas Nageli.

Kõik kuus kohalviibinud nõukogu liiget andsid õpetaja Nageli kandidatuurile oma toetuse. Urmas Nagel jääb ka Lasnamäe koguduse õpetajana teenima samas ka Tallinna Jaani koguduse abiõpetaja ametis.

Õp Nagel on varem teeninud õpetajana Käina, Emmaste ja Räpina Miikaeli koguduses, lisaks on ta olnud ametis Võru praostkonna abipraosti ja praostina.

Urmas Nagel on EELK Lasnamäe Püha Markuse koguduse esimene korraline õpetaja. Mihklipäeval ametlikult tegevust alustanud kogudust on hooldajaõpetajana teeninud õp Kaido Petermann.

Vaata ka: