Jõuluaja kirikusündmused

EELK kodulehele on kogutud kokku info teenistuste kohta kirikutes üle Eestimaa. Jumalateenistuse toimumist, turvalisuse nõudeid ja jumalateenistusel osalemise tingimusi palume kindlasti täpsustada igas kirikus eraldi ja neist reeglitest hoolega kinni pidada. Hoiame ennast ja teisi!

Võimalus jumalateenistustest ja kirikukontsertidest osa saada on ka kodust lahkumata ERRi otseülekande vahendusel 24. detsembril kell 16.00 Tallinna Jaani kirikus toimuvast jumalateenistusest (teenistust saab jälgida ka Vabaduse platsile paigutatud ekraanilt) ja raadio otseülekande vahendusel Haapsalu Piiskoplikust Toomkirikust 24. detsembril kell 17.00, samuti koguduste veebiteenistuste kaudu.

Heategevuskontserdi ülekanne Tartu Maarja kiriku heaks toimub Tartu Jaani kirikust (Foto: Sille Annuk)

Kanal 2 toob jõuluõhtul televaatajateni kauni jõulukontserdi, kus esinevad Eesti tuntud ja armastatud artistid. Kirikufondi eestvõttel toimuva heategevuskontserdiga kogutakse annetusi Tartu Maarja kiriku taastamise heaks. Kontserti on võimalik vaadata portaali Estonian World otselingi kaudu ka väljaspool Eestit.

Loe lisa: