Kuidas elavad kriisiajal EELK diasporaakogudused?

Kolmapäeval, 22. aprillil kell 19.00 on Pereraadios sarjas „Elupuu“ saade „Kirikud kriisi ajal – kodus ja kaugemal“. Saatekülaline on EELK piiskop Tiit Salumäe.

EELK Lääne ja Põhja piirkonna koguduste kõrval  on piiskop TIIT SALUMÄE teenida ka eestikeelne diasporaa Euroopas ning Venemaal. Kuidas sealsed kogudused tegutsevad praeguse eriolukorra tingimustes, saatekülaline räägibki. Kuuleme ka väljavõtteid Martin Lutheri kirjast, mille ta läkitas oma kaastöölisele Johann Hessile Wittenbergis hävitustööd teinud katku ajal 1527. aastal. Saatejuht on Mare Pihlak.

Saade „Kirikud kriisi ajal- kodus ja kaugemal“ kordub Pereraadios neljapäeval 23. aprillil kell 13.00 ja esmaspäeval 27. aprillil kell 00.00 ning on järelkuulatav siit.