Kirikute nõukogu kutsub osalema maailmakoristus- ja palvepäeval

Talgulised maailmakoristuspäeval 2019 (Foto: maailmakoristus.ee)

“Ma annan teile uue käsu: armastage üksteist! Nõnda nagu mina teid olen armastanud, armastage teiegi üksteist! Sellest tunnevad kõik, et te olete minu jüngrid, kui te üksteist armastate.” (Jh 13: 34,35)

Eesti Kirikute Nõukogu kutsub juba teist aastat 18. septembri maailmakoristuspäeval osalema talgutel ja palvetama meie maa ja rahva eest. Selle liikumise eesmärk on ühises tegevuses tuua kirik lähemale kogukondadele ja kinnitada, et hoolime koos Eestimaast, oma loodusest ja rahvast.

EKN kutsub kristlikke kogudusi võtma osa koristamisest ning palvetama, et Jumal tuleks oma armu ja armastuse vaimuga ning meie maa ja inimeste südamed võiksid saada puhtaks. Mingem koristama ja õnnistama paiku ja inimesi, palvetagem püsiva muutuse pärast.
Täieliku info osalemise, registreerimise ja kõige muu kohta leiate aadressilt: http://www.maailmakoristus.ee/kirikutele/