Piiskop Joel Luhamets tõestas oma teadmisi pühapäevakooli lõpueksamil

Pühapäevakooli lõpueksamit teevad vaimulikud Joel Luhamets, Kristjan Luhamets ja Marek Roots (Foto: Paulse Kirii)

Tartu Pauluse kiriku pühapäevakooli lõputunnistust ei anta õpilastele niisama, vaid teadmisi tuleb tõestada lõpueksamil. Koos lastega panid end eksamil proovile ka piiskop Joel Luhamets ja koguduse õpetajad Kristjan Luhamets ning Marek Roots, kirjutab koguduse väljaanne Pauluse Kiri oma juuninumbris.

Tartu Pauluse pühapäevakoolis käivad kahe- kuni 15-aastased lapsed. Tunnid on viies vanuserühmas laupäeviti mihklipäevast emadepäevani. Tunnistuse sai tänavu 65 last. Kõige kauem, 15 aastat käis pühapäevakoolis Uku Astover, kes alustas pooleaastaselt beebirühmas. Ka enamik teisi lõpetajaid ei mäleta aega, mil nad veel pühapäevakoolis ei käinud.

Tänavused lõpetajad sooritasid eksami kas hästi või väga hästi. Selgus, et teadmised pole rooste läinud ka  koguduse kolmel vaimulikul, kes kõik kinnitasid teadmiste paraadil oma pädevust maksimumpunktidega. Pühapäevakooli uus õppeaasta algab 26. septembril kell 12 laste ja perede jumalateenistusega.