Talvine ajakiri Pluss keskendub õnnistuse teemale

Kristlik noorteajakiri uurib seekord lähemalt, mis on õnnistused, kuidas neid ära tunda ja kas neid on iga inimese elus.

Värskes ajakirjas: Anete, Erki ja Sebastian Toming – enne õiget aega? Margus Koroljov – kuuleb Jumalat vaikuses. “The Moth” misjonikohvik Raplas. Persoon: Tõnis Mägi. Film: Igavik meie vahel. Futuurum + Tommi Benjamin Pesur – tulevased noortejuhid. Piiblitegelane: 10 pidalitõbist. 10 õndsakskiitmist Piiblis. Sinu väärtuslikkus Jeesuses. Piibliõpetus Magne Mölsterilt: Õnnistused.

Ajakirja Pluss tellimust saab vormistada kodulehel www.plussmeedia.ee/tellimus või saates oma andmed pluss@plussmeedia.ee.

Ajakirja üksiknumbreid saab: EELK Misjonikeskusest (Tehnika 115, Tallinn), EELK Tartu Pauluse kirikust ja raamatupoest (Riia 27, Tartu), raamatupoest Logos Narva mnt 51, Tallinn), oma kogudusest, Plussi toimetusest, kodukoha rahvaraamatukogust.
Ajakirja üksiknumber maksab 2.49 ja aastatellimus 8 eurot.

Ajakirja on võimalik suuremas koguses osta ka kogudusele / noortegrupile, mille puhul kehtib erihind: 10 eksemplari aastatellimus = 40 eurot!

Varasemaid ajakirju saab lugeda: www.plussmeedia.ee/ajakiri