Tänases “Kirikuelu” saates tutvustatakse vaimulikke praktikaid luterlikus kirikus

Oru Evangeelne Rahvaõpistu vanas mõisahoones (Foto: Regina Hansen)

Kõik muutub ja nii on ka kirik muutumises ning vanad vaimsed praktikad leiavad tagasitee kirikusse. Kuidas aga sobituvad omavahel vaimulik askees, meditatsioon ja luteri kirik? Vastuse leiab Tuhala Kaarili kogudusest, kus peetakse vaikuseminuteid, vaikuserännakud, retriiti, lauldakse nii regi- kui Taize laule.

Saates jagab oma mõtteid Oru Evangeelse Rahvaõpistu eestvedaja, Tuhala koguduse õpetaja Tauno Kibur.

Hannes Hermaküla räägib aga Ameerikas tegutsevast kristlikust muusikute duost Fleming & John.

“Kirikuelu” vahendab kirikute, koguduste ja kristlike organisatsioonide tegevust ning uurib, mis on kiriku sõnum tänapäeva ühiskonnas. Saade aitab seletada kõike seda, mis näib kirikus kauge ja kättesaamatu.

“Kirikuelu” toimetajad on Meelis Süld ja Krista Taim.

Kuulake pühapäeviti kell 19.05 ja järelkuulake ka eelmisi saateid!