Galerii: luterlik kirik sai juurde viis preestrit ja diakoni

Tänasel Kristuse taevaminemispüha missal toimus Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus kuue luterliku kiriku vaimuliku ametisseõnnistamise tseremoonia. Diakoniks ordineeriti Ann Tamme ja preestriteks Nõmme Rahu koguduse diakon Marek Alveus, Võru praostkonna vikaarvaimulik diakon Kätlin Liimets, Tallinna praostkonna vikaarvaimulik diakon Erkki Juhandi, Loksa koguduse diakon Ahti Udam ja haiglakaplan, Käina ja Pühalepa koguduste diakon Triin Simson.

Vaimulikke ordineeris peapiiskop Urmas Viilma ja teda assisteerisid assessorid Marko Tiitus ja Ove Sander. Lisaks teenivad kaasa vaimulikuameti kandidaadid ning Tallinna Piiskopliku Toomkoguduse õpetaja Arho Tuhkru, abiõpetaja Joel Siim ja diakon René Paats.

Muusikaga teenisid Tallinna Piiskopliku Toomkoguduse koor „Laudate Dominum“ Veljo Reieri juhatusel ja organist Piret Aidulo.

Palju õnne ja rohket õnnistust ametisse asunud vaimulikele ka e-Kiriku poolt!