Jaanuarikuu tsitaate

„Me ei peaks niipalju muretsema selle pärast, mida teised teevad või arvavad, vaid selle pärast, mida meie saame teha, et anda nii oma sõnade kui tegudega tunnistust Jumalast ja tema andidest.“
Anti Toplaan
Eesti Kirik 12.01.2022

„Meiegi näeme oma elus erilisi asju alates ebatavalistest ilmaoludest kuni pandeemiani, kuid ei võta enamasti vaevaks mõelda lõpuni nende põhjuste üle.“
Mart Jaanson
Eesti Kirik 05.01.2022

„Kristlus ei ole tarbimisusk, et laseme Jumalal end teenida või käime kirikus usulisi elamusi hankimas. Tarbekristlus on märgist mööda panemine. Ristiusus on igaühel meist täita oma osa ning praktiline kristlus avaldub kohaliku koguduse ja selle liikmete kaastööde kaudu.“
Toomas Nigola
Eesti Kirik 05.01.2022

„Olen ise saanud teenida intellektipuudega inimesi ja võin kinnitada, et emotsionaalselt intelligentsuselt, empaatiavõimelt, usu siiruse poolest on mõnigi neist meile eeskujuks.“
Tiina Ool
Eesti Kirik 19.01.2022

„Jah, Jumala poolt õigeksmõistetud inimene teeb küll õiguse tegusid, kuid need ei ole enam siis aluseks meie õigeksmõistmisele, vaid Jumalale meelepärase uue elu viljad.“
Mihkel Kukk
Eesti Kirik 19.01.2022

„Vaid puhas süda näeb Jumalat; inimese hinges, mida pole kellelegi maha müüdud, on ikka usu algus.“
Meelis-Lauri Erikson