Kaarli kirikus on esemekorjandus Ukraina sõdurite toetuseks

Kaarli kirikus on esemekorjandus Ukraina sõdurite toetuseks

Foto: Kaitsevägi

Kaarli kirikus on selle nädala algusest kuni reede, 11. märtsini esemekorjandus Ukraina sõduritele varustuse kogumiseks. Annetused saab tuua Kaarli kirikusse (Toompea 10) esmaspäevast reedeni kell 10–17. Sissepääs on peauksest, tornidega küljelt.

Oodatud on sõjaväelastele vajalik varustus: soe riietus (joped, püksid, kampsunid, suusamaskid, sokid, soe pesu jms), taskulambid, patareid, kiivrid, kuulivestid. Riietuse värvus võiks võimalusel olla kaitseroheline. Asjad ei pea olema uued, aga kindlasti korralikud ja kasutuskõlblikud.

Abisaadetis läheb teele juba nädala lõpus ning viiakse Poola piirile, kus see võetakse vastu Ukraina koordinaatorite poolt ning toimetatakse lahingupiirkondadesse.

NB! Esmaspäevase missa ajal kl 13–14 ja etteplaanimata kirikutalituste ajal (nt matused) annetusi kirikuhoones vastu ei võeta ning asjad saab üle anda õues.

Kaarli kogudus ütleb suur tänu kõigile, kes hoiavad mõtetes ja palvetes Ukraina maad ja rahvast ning saavad võimalust mööda toetada ukrainlasi võitluses kodumaa ja vabaduse eest ja eriliselt tänab perekond Tappot selle erakordse aktsiooni organiseerimise eest!

Lisa kommentaar