Nõmme Rahu kogudus sai suvistepühal 100-aastaseks

Ühispildil on vaimulikud ja õnnitlejad (Foto: peapiiskop Urmas Viilma Facebooki leht)

Nõmme Rahu kogudus tähistas 5. juunil oma 100. aastapäeva piduliku nelipüha jumalateenistusega. Toimus ka abiõpetaja Marek Alveuse introdukstioonitalitus, kelle koos peapiiskop Urmas Viilmaga õnnistasid ametisse koguduseõpetaja Ove Sander ja sõpruskoguduse emeriitõpetaja Peter Hellgren.

Jumalateenistusel õnnistati ka Nõmme Rahu koguduse lipp, mille kinkis kogudusele Nõmme Rotary Klubi.

Õnnistati ka kogudust teeninud ja teenivate koguduseõpetajate mälestus- ja nimetahvel ning kauaagesete koguduse kaastööliste Helmi ja Rudolf Tarve mälestuspink kiriku aias. Neid meenutas poeg Tiit Tarve.

Jumalateenistusel musitseeris ka Nõmme Rahu koguduse noorteansambel Kersti Petermanni juhatusel. Pidupäevale kohaselt peeti tervitus- ja õnnitluskõnesid ning söödi pidupäevasuppi ja kooki.