Sarjas “Vestlusi Piiblist” on vaatamiseks juba 10 videot

Tallinna Kaarli koguduse YouTube kanalil on videote sari, mis aitab kõigil huvilistel pühakirjaga lähemat tutvust teha. Stuudios on vestlemas Tallinna Kaarli koguduse õpetaja Jaak Aus ja Tallinna Mustamäe koguduse õpetaja, piibliteaduste professor Jaan Lahe. Tänaseks on sari jõudnud juba 10. videoni. Haaravates vestlustes on räägitud pühast Kolmainsusest mitme kandi pealt ning süvenetud headuse ja kurjuse olemusse kristlikust perspektiivist.

Värskeimas videos tuleb juttu Pühast Vaimust – kuidas teda läbi Piibli on kirjeldatud ning kuidas tema kohalolu ära tunda.

“Vestlusi Piiblist” videote loetelu:

Jaan Lahe ja Jaak Aus. Vestlusi Piiblist I24. september 2021

Jaan Lahe ja Jaak Aus. Vestlusi Piiblist II. Vana Testament6. oktoober 2021

Jaan Lahe ja Jaak Aus. Vestlusi Piiblist III. Uus Testament. 25. oktoober 2021

Jaan Lahe ja Jaak Aus. Vestlusi Piiblist IV. Käsu ja evangeeliumi vahekord11. november 2021

Jaan Lahe ja Jaak Aus. Vestlusi Piiblist V. Jumal Vanas ja Uus Testamendis. 25. oktoober 2021

Jaan Lahe ja Jaak Aus. Vestlusi Piiblist VI. Kristus, maailma lunastaja. 24. detsember 2021

Jaan Lahe ja Jaak Aus. Vestlusi Piiblist VII. Kristus – tõeline inimene. 24. jaanuar 2022

Jaan Lahe ja Jaak Aus. Vestlusi Piiblist VIII. Kristus – tõeline jumal. 18. märts 2022

Jaan Lahe ja Jaak Aus. Vestlusi Piiblist IX. Headusest ja kurjusest. 29. märts 2022

Jaan Lahe ja Jaak Aus. Vestlusi Piiblist X. Püha Vaim. 19. aprill 2022

Küsimustele ootame vaatajatelt lisa aadressile press@eelk.ee. Ükski küsimus Piibli kohta ei ole liiga rumal – paneme vaimulikud proovile!