Tänane võidupüha jumalateenistus Kuressaare Laurentiuse kirikus on järelvaadatav

Peapiiskop Urmas Viilma jutlusel Kuressaare kirikus (kuvatõmmis)

Täna, 23. juunil kell 10 toimus Kuressaare Laurentiuse kirikus võidupüha oikumeeniline jumalateenistus, kus teenisid EELK peapiiskop Urmas Viilma, koguduse õpetaja, praost assessor Anti Toplaan, Kaitseliidu peakaplan Peeter Paenurm, Kaitseliidu Saaremaa Maleva kaplan ja EELK Valjala koguduse õpetaja Hannes Nelis.

Oikumeenilistest külalistest osalesid piiskop Aleksander (EAÕK), piiskop Alur Õunpuu (EKNK), Margus Mäemets (EKBKL) ja Rando Metsamaa (EMK). Jumalateenistusel teenis kaasa Kuressaare koguduse segakoor Sauer, keda juhatas Anneli Tarkmeel ning ühislaule saatis orelil organist Rita Naaber.

Jumalateenistusel osaleb Vabariigi president Alar Karis ja Kaitseliidu juht Riho Ühtegi.

Jumalateenistust saab jälgida Kuressaare koguduse Facebooki lehelt ja Kuressaare Pildiraadio kanalilt.